دست خشک‌کن با سرعت بالا

محصول جدید

جهت خشک‌کردن دست در سرویس های بهداشتی مساجد

تماس بگیرید

جهت خشک کردن دست در سرویس های بهداشتی از دست خشک‌کن‌های برقی استفاده می شود و در اماکنی که استفاده زیاد می‌باشد مانند : ادارات ، بیمارستان‌ها ، فرودگاه‌ها و ... نیاز به سرعت خشک‌کردن با زمان کمتر و همچنین کارکرد صنعتی است که دستگاه دست خشک کن HIGH SPEED بهترین گزینه می باشد.

تکنولوژی جدید :

 این مدل جزو جدیدترین مدل های دست خشک‌کن موجود در بازار با تکنولوژی پیشرفته (موتور جت) و سرعت خشک کردن بسیار سریع می باشند.

سیستم جدید :

این دستکاه با باد شدید از هر دو طرف آب بر روی دست را جدا میکند و دارای مخزن جهت جمع آوری آب نیز می باشد که از پاشیده شدن به اطراف جلوگیری می کند.

زیبا و مدرن :

دارای ظاهری  بسیار شکیل و مدرن قابل استفاده در ادارات ، سازمان‌ها ، شرکت‌ها و بیمارستان‌ها،فرودگاه‌ها ، رستوران‌ها و منازل می‌باشد.

نصب آسان :

این دست خشک‌کن دارای پایه نصب آسان می باشد (ابتدا پایه را نصب نموده و سپس دستگاه را بر روی آن قرار داده می‌شود)

سیستم محافظ :

دستگاه دارای سیستم محافظ می باشد که در صورت گرم شدن موتور بیش 80 درجه سانتیگراد به صورت اتوماتیک خاموش نماید و پس از برطرف شدن گرما دوباره به حالت عادی برمی گردد.

رنگهای متنوع :

رنگ‌های بدنه دستگاه جهت ست‌کردن با متعلقات سرویس بهداشتی : سفید ، نقره ای ، آبی 

تایمر استفاده :

این مدل دارای تایمر و نمایشگر جهت استفاده می باشد ، در صورتی که کاربر بیش از 15 ثانیه از دستگاه استفاده نماید، به صورت اتوماتیک خاموش می شود و با خارج کردن دست از درون دستگاه ، مجددا قابل استفاده می باشد.

 طریقه نصب :

ابتدا صفحه نصب آسان را بر روی دیوار نصب نموده (توسط پیچ های موجود در بسته) سپس دستگاه را بر روی صفحه جاگذاری نموده ، کشویی زیر دستگاه را خارج نموده و توسط دو عدد پیچ در زیر ، بدنه و صفحه نصب را محکم کرده و کشویی را سرجای خود قرار داده می شود.

مناسب جهت :

- مساجد

- ادارات و شرکت‌ها 

- بیمارستان‌ها

- هتل‌ها

- رستوران‌ها

و مکان‌های عمومی با استفاده زیاد

محصولات مرتبط

جالباسی فیروزه

تماس بگیرید
مشاهده سریع

جالباسی مستحکم و زیبا جهت نگهداری وسایل همراه مراجعین به سرویس های بهداشتی و رختکن در مساجد و حسینیه ها

تماس بگیرید
مشاهده سریع

دستگاه خوشبوکننده هوا مدل عطریااحساس خوب بندگی با نصب خوشبوکننده‌های هوشمند

تماس بگیرید
مشاهده سریع

قطره بان (سرشیر کاهنده مصرف آب) کاهش میزان مصرف آب تا 90درصد موثرترین اتومات‌کننده شیرآببا قطع و وصل سریع جریان آب میزان هدر رفت آب را به صفر درصدبرسانید.                                                تخفیف ویژه مسجدکالا برای مساجد و اماکن مذهبی

تومان 25,000
مشاهده سریع

بالا