واش بتن البرز

محصول جدید

تماس بگیرید

واش بتن های البرز در ابعاد متنوع و با ضخامت 4 - 4/5 سانتیمتر و با سطح رویه برجسته (که البته این سطح؛ بصورت یکنواخت و مناسب در نظر گرفته شده)، به روش براش بر روی سطح محصول ایجاد شده و در دانه بندی های متنوع و دارای رنگ بندی های متفاوت و نیز بصورت تک لایه تولید گردیده است.
بیشتر سنگ های تولید شده در این گروه از محصولات از با کیفیت ترین و سخت ترین سنگ های موجود در کشور می باشند که در شرایط سخت و سرد؛ تحمل کافی و کارائی مناسب تری داشته باشند.
سنگ سفید در واش بتن های البرز از معادن الیگودرز در نمره بندی 3/5 و 4 و سنگ های لیمویی، قرمز و مشکی از معادن آذرشهر در نمره بندی های متفاوت و سنگ صورتی از معادن بجستان استان خراسان تهیه می گردد که معادن فوق از با کیفیت ترین و مناسب ترین نوع سنگدانه های موجود در کشور می باشند.
از واش بتن در کلیه محوطه های خارجی پروژه مانند حیاط، رمپ، پیاده رو، پارکینگ و محوطه بین بلوک ها ی ساختمانی، کناره های استخر و آبگیر، پمپ بنزین و پیاده رو های شهری، پارک و فضای سبز و ... می توان استفاده نمود.
البرز از ترکیب سنگدانه ها، طرح های جدیدی ارائه کرده که هر کدام از کدهای محصولات، کارائی خاصی را در فضاهای فوق دارا بوده و نیز با ترکیب کدهای خاص، چیدمان های جدید و زیبایی را بنابر سلیقه و خواسته مشتریان خود عرضه نموده است.

  • محصولات البرز صرفا مختص به کدهای فوق نبوده و برحسب سلیقه و خواسته مشتریان، محصولات جدیدتر و متنوع تری قابل ارائه می باشد.
  • محصولاتی که دارای سنگدانه های با زمینه تیره تر هستند، برای مکانهای پر رفت و آمد و محل توقف و عبور و مرور خودرو، مناسب ترند.
  • در محصولات واش بتن، از LED های نور استفاده نموده ایم که محوطه سازی شما را بسیار زیبا و جذاب خواهد نمود. این LED ها بسیار کم مصرف (12 ولت - 1 آمپر) بوده و با عمر طولانی در ابعاد و اشکال متفاوت در محصولات قرار می گیرند. رنگ این LED ها عمدتا آبی، قرمز، سبز، زرد، سفید و هفت رنگ می باشد

بالا