لیست محصولات تولید کننده ملیوان

ملیوان دوستدار محیط زیست :


تولیدکننده ظروف یکبار مصرف کاغذی شامل: انواع لیوان و بشقاب کاغذی با نام تجاری ملیوان در سال 1390 فعالیت خود را با هدف اعتلای بهداشت، سلامت عمومی و حفظ محیط زیست آغاز نمود و هم اکنون پس از 3 سال سابقه و حضور موفق در عرصه بهداشت، سلامت و فرهنگ جامعه به عنوان بزرگترین واحد تولیدی ظروف یکبار مصرف کاغذی در استان مازندران با اعتقاد و التزام به حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات خود جهت رفاه پویندگان سلامت، در سنگرهای بهداشت و فرهنگ میهن عزیز در حال تلاش می باشد.
از جمله فعالیت های این شرکت جهت زیباسازی و ایجاد تنوع در محصولات می توان به تلاش متخصصان این شرکت در طراحی، ابداع و تولید محصولات جدید و متنوع در سایز، طرح و مدل های مختلف اشاره کرد.
از آنجا که عزم راسخ و صادقانه این شرکت رضایت عمومی از محصولات خویش می باشد، لذا با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد در بخش های کنترل کیفی و استفاده از امکانات  آزمایشگاهی سعی در بالا نگهداشتن سطح کیفیت و همگام شدن با استانداردها و بازار های جهانی دارد و برای نیل به این اهداف می توان به استفاده از ماشین آلات و مواد اولیه مرغوب و عاری از مواد بازیافتی اشاره کرد.
ملیوان با بهره گیری از توان، تخصص، نیروهای متعهد و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز جهانی سعی بر آن دارد بهترین ظروف یکبار مصرف کاغذی، قابلیت رقابت با محصولات خارجی مشابه را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهد.
ما در ملیوان با تلاش شبانه روزی، نیروی متخصص، تکنولوژی پیشرفته، همه و همه را یکجا گرد هم آورده ایم تا محصولاتمان نگین خانه شما باشد و در راه رسیدن به آرمان هایمان که همانا کیفیت محصولات و دستیابی به بازارهای جهانی و جلب رضایت خریداران محترم می باشد با تمامی قوا گام برخواهیم داشت و از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد

بیشتر

کالایی برای آشپزخانه مساجد و مورد استفاده برای پذیرایی در اعیاد و جشن‌ها و ...

تماس بگیرید
مشاهده سریع
نمایش 1 - 1 از 1 مورد

بالا