لیست محصولات تولید کننده مؤسسه فرهنگی هنری فاطرنگار

تولیدکننده دسته پرچم های ویژه پیاده روی اربعین

مؤسسه فرهنگی هنری فاطرنگار با هدف ارتقاء سطح فرهنگی و اطلاع رسانی در زمینه مشاوره تبلیغات، چاپ و تولید محصولات Indoor و Outdoor، طراحی و نظارت چاپ افست، تبلیغات محیطی، خدمات نمایشگاهی و هدایای تبلیغاتی فعالیت می نماید.


 


مجموعه فاطرنگار با بهره مندی از مشاورین توانمند استفاده از تکنولوژی و سابقه ای عظیم در زمینه طراحی و مشاوره، با کیفیتی متمایز، امکاناتی مناسب را برای مشتریان گرامی در خصوص ارائه طرح های ماندگار و اثربخش انجام می دهد.


 


شرکت ها نیازدارند تا جریان همه پیشرفت های جاری فرهنگ، سیاست و مذهب قرار بگیرند تا محصولاتی تولید کنند که با نیازهای ذهنی مصرف کنندگان سازگار باشد. بحث توسعه محصول جدید بسیار مفصل است و توسعه محصول یک رشته کاملا تخصصی است که شرکت های زیادی در کشورهای پیشرفته وجود دارند که فقط بر روی توسعه محصول و مشاوره توسعه محصول کار می کنند.


 


 نوآوری در محصول بر اساس پاسخگویی به نیاز مشتریان و جامعه از دیگر ویژگی های مؤسسه می باشد که زمینه انتخاب بهترین ها را فراهم آورده و با ایجاد جایگاه ویژه و انحصاری برای آن محصول، مزیت منحصربفردی را برای تداوم موفقیت های مؤسسه فرهنگی هنری فاطر نگار ایجاد نموده است

بیشتر

کالایی مناسب جهت سفر اربعین،کاروان‌های زیارتی، اردوها و... 33% تخفیف ویژه مسجدکالایی‌هابا خرید دسته پرچم از مسجدکالا کیف و پرچم آن را هدیه بگیرید.سهولت حمل و نقل، مقاومت بالا در مقابل فشار باد، ظاهری زیبا و جذاب از ویژگی‌های دسته پرچم اربعین است.

تماس بگیرید
مشاهده سریع
نمایش 1 - 1 از 1 مورد

بالا