لیست محصولات تولید کننده مؤسسه فرهنگی هنری فاطرنگار

تولیدکننده دسته پرچم های ویژه پیاده روی اربعین

مؤسسه فرهنگی هنری فاطرنگار با هدف ارتقاء سطح فرهنگی و اطلاع رسانی در زمینه مشاوره تبلیغات، چاپ و تولید محصولات Indoor و Outdoor، طراحی و نظارت چاپ افست، تبلیغات محیطی، خدمات نمایشگاهی و هدایای تبلیغاتی فعالیت می نماید.


 


مجموعه فاطرنگار با بهره مندی از مشاورین توانمند استفاده از تکنولوژی و سابقه ای عظیم در زمینه طراحی و مشاوره، با کیفیتی متمایز، امکاناتی مناسب را برای مشتریان گرامی در خصوص ارائه طرح های ماندگار و اثربخش انجام می دهد.


 


شرکت ها نیازدارند تا جریان همه پیشرفت های جاری فرهنگ، سیاست و مذهب قرار بگیرند تا محصولاتی تولید کنند که با نیازهای ذهنی مصرف کنندگان سازگار باشد. بحث توسعه محصول جدید بسیار مفصل است و توسعه محصول یک رشته کاملا تخصصی است که شرکت های زیادی در کشورهای پیشرفته وجود دارند که فقط بر روی توسعه محصول و مشاوره توسعه محصول کار می کنند.


 


 نوآوری در محصول بر اساس پاسخگویی به نیاز مشتریان و جامعه از دیگر ویژگی های مؤسسه می باشد که زمینه انتخاب بهترین ها را فراهم آورده و با ایجاد جایگاه ویژه و انحصاری برای آن محصول، مزیت منحصربفردی را برای تداوم موفقیت های مؤسسه فرهنگی هنری فاطر نگار ایجاد نموده است

بیشتر

دسته پرچم  اربعین کالایی مناسب جهت سفر اربعین،کاروان‌های زیارتی، اردوها و... تخفیف ویژه مسجدکالایی‌هاسهولت حمل و نقل، مقاومت بالا در مقابل فشار باد، ظاهری زیبا و جذاب از ویژگی‌های دسته پرچم اربعین است.

تومان 180,000 تومان 200,000 -10%
مشاهده سریع
نمایش 1 - 1 از 1 مورد

بالا