لیست محصولات تولید کننده موسسه فرهنگی هنری ابوتراب (علیه السلام)

موسسه فرهنگی هنری ابوتراب (علیه السلام)

موسسه فرهنگی هنری ابوتراب (علیه السلام) در دو بخش آموزشی و انتشارات مشغول به فعالیت می باشد.

بخش آموزشی: 
این موسسه افتخار دارد که در جهت اعتلای فرهنگ دینی و قرانی جامه مذهبی کشور عزیزمان ایران اقدام به برگزاری دوره های تربیت مربی قران کریم با روش تلفیقی (روخوانی ـ روانخوانی - تجوید ـ حفظ ـ مفاهیم ـ سوره شناسی) در نقاط مختلف شهر تهران و شهرستان ها نموده است.
این روش حاصل سال ها تلاش و تجربه و تحقیق در امر آموزش قرآن میباشد و همراه بهترین وسایل کمک آموزشی و کتب  تالیف شده در بخش تحقیق و پژوهش موسسه ارایه میگردد.
در حال حاضر فقط در شهر تهران حدود 100 مدرسه با بیش از 20 هزار دانش آموز تحت این روش مشغول تحصیل و آموزش قرآن می باشند.


بخش انتشارات:
تحقیق و تالیف کتب قرآنی و تهیه ی وسایل کمک آموزشی و ...


بیشتر

نقشه پنهان آموزش سوره فیلاز مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 3,000
مشاهده سریع

زندگی جاویدانه آموزش سوره هُمزه از مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 3,000
مشاهده سریع

مادرِخوبی‌ها آموزش سوره کوثراز مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 3,000
مشاهده سریع

مهرِ یار آموزش سوره قریشاز مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 3,000
مشاهده سریع

یاریِ خدا آموزش سوره نصراز مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 3,000
مشاهده سریع

بالاترین نعمت خدا آموزش سوره تکاثراز مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 3,000
مشاهده سریع

شبِ نور بارانِ خدا آموزش سوره قدر از مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 3,000
مشاهده سریع

قرآن مجیداولین مصحف چاپ شده ویژه کودکان و نوجوانان و حافظین قرآن ویژه قرائت و انس بیشتر کودکان با قرآنقرائت قرآن بدون دانستن قواعدرفع مشکل تشخیص اعراب در قرآن‌خوانی کودکان هدیه ویژه جشن تکلیف دختران

تومان 30,000
مشاهده سریع
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

بالا