لیست محصولات تولید کننده موسسه فرهنگی هنری ابوتراب (علیه السلام)

موسسه فرهنگی هنری ابوتراب (علیه السلام)

موسسه فرهنگی هنری ابوتراب (علیه السلام) در دو بخش آموزشی و انتشارات مشغول به فعالیت می باشد.

بخش آموزشی: 
این موسسه افتخار دارد که در جهت اعتلای فرهنگ دینی و قرانی جامه مذهبی کشور عزیزمان ایران اقدام به برگزاری دوره های تربیت مربی قران کریم با روش تلفیقی (روخوانی ـ روانخوانی - تجوید ـ حفظ ـ مفاهیم ـ سوره شناسی) در نقاط مختلف شهر تهران و شهرستان ها نموده است.
این روش حاصل سال ها تلاش و تجربه و تحقیق در امر آموزش قرآن میباشد و همراه بهترین وسایل کمک آموزشی و کتب  تالیف شده در بخش تحقیق و پژوهش موسسه ارایه میگردد.
در حال حاضر فقط در شهر تهران حدود 100 مدرسه با بیش از 20 هزار دانش آموز تحت این روش مشغول تحصیل و آموزش قرآن می باشند.


بخش انتشارات:
تحقیق و تالیف کتب قرآنی و تهیه ی وسایل کمک آموزشی و ...


بیشتر

نقشه پنهان آموزش سوره فیلاز مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 2,700 تومان 3,000 -10%
مشاهده سریع

زندگی جاویدانه آموزش سوره هُمزه از مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 2,700 تومان 3,000 -10%
مشاهده سریع

مادرِخوبی‌ها آموزش سوره کوثراز مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 2,700 تومان 3,000 -10%
مشاهده سریع

مهرِ یار آموزش سوره قریشاز مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 2,700 تومان 3,000 -10%
مشاهده سریع

یاریِ خدا آموزش سوره نصراز مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 2,700 تومان 3,000 -10%
مشاهده سریع

بالاترین نعمت خدا آموزش سوره تکاثراز مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 2,700 تومان 3,000 -10%
مشاهده سریع

شبِ نور بارانِ خدا آموزش سوره قدر از مجموعه آموزش سوره‌های جزء 30 قرآن کریمبا روش تدبری در قالب داستان و شعرهدیه ویژه به کودکان و نوجوانان برای آموزش قرآن کریمبا تخفیف ویژه از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 2,700 تومان 3,000 -10%
مشاهده سریع

قرآن مجیداولین مصحف چاپ شده ویژه کودکان و نوجوانان و حافظین قرآن ویژه قرائت و انس بیشتر کودکان با قرآنقرائت قرآن بدون دانستن قواعدرفع مشکل تشخیص اعراب در قرآن‌خوانی کودکان هدیه ویژه جشن تکلیف دختران

تومان 30,000
مشاهده سریع
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

بالا