لیست محصولات تولید کننده شركت فراز الكترونيك

تولید کننده لامپ،  پرژکتور،  چراغ ال اي دي

فراز هميشه سرفراز

"فراز" یعنی فردایی روشن تر، ارزان تر و زیباتر

شرکت فراز الکترونیک اسپادان از سال 87 به منظور تحقیقات و پژوهش های گسترده بر روی تکنولوژی جدید لامپ های LED فعالیت خود را با بکار گیری کادری جوان و با انگیزه آغاز نمود و در سال 89 به اهتمام تلاش، تفکر و توانایی کادری مجرب از گروه مهندسین متخصص و بومی ایرانی، موفق به تولید انواع لامپ ها، پروژکتورها و چراغ های صنعتی فوق کم مصرف با تکنولوژی LED گردید.


 


اهداف اصلی این شرکت، کاهش 85 درصدی هزینه های اضافی در بخش روشنایی کشور ، افزایش بهره وری از حامل های انرژی، بومی سازی تکنولوژی ال ای دی و ترویج آن، کاهش آلودگی نوری و مضرات ناشی از استفاده ناصحیح از منابع نوری می باشد.


 


این شرکت آمادگی خود را در تولید لامپ ها، پروژکتورها و چراغ های صنعتی فوق کم مصرف LED در توان های مختلف و حتی مناسب برای ارتفاع های بالا برای استفاده در برج های روشنایی، کارخانجات، ورزشگاه ها، خیابان ها، معابر، مناطق باز و... اعلام می دارد.


 


از مزایای چراغ های LED، مصرف بسیار پایین، طول عمر بالا (50000 ساعت)، قابلیت تعمیر، پرتاب نور زیاد، پخش نور مناسب (با استفاده از لنز هایی با زوایای مختلف) ، نور طبیعی ، تنوع رنگ و ... می توان نام برد.


تمامی محصولات این شرکت دارای 1 سال ضمانت تعویض و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

بیشتر

این تولید کننده هیچ محصولی ندارد.

بالا