ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی با پیکسل های مذهبی

دسته: معرفی محصول مسجدی تاریخ: 1396-07-06 دیدگاه: 0 بازدید: 632

چیزهای بسیار زیادی هستند که در فرهنگ، باور و اندیشه مردم یک ملت مایه مباهات و افتخار ایشان است. ارزش‌هایی که گاه می‌شود آنها را با یک نماد مشترک، یک تصویر یا یک واژه به خوبی نمایش داد و در جان فرهنگ نهادینه کرد. پیکسل‌ها ابزاری مناسب برای نمایش همه‌ی آن افتخارات ارزشمند هستند:

چرا پیکسل؟

بسیاری از مجموعه‌های فرهنگی و مذهبی همچون مساجد و هیئات، می‌خواهند در مناسبت‌های خاص از یک شعار واحد استفاده کنند و ارادت و علاقمندی خویش را به اهل بیت(ع) به نمایش بگذارند.

همچنین کادرهای مختلف تربیتی؛ اعم از حلقه‌های معرفتی، گروه‌های اردویی و آموزشی، مایل هستند تا برای کادربندی بهتر حلقه خود، همچنین کنترل تک تک اعضا و هدایت هدفمند و بهتر فراخوان تشکیلاتی خود، از یک شعار یا نماد واحد استفاده نمایند.

پیکسل‌ها به دلیل سهولت در استفاده، همچنین قابلیت نمایش نمادها وکلیدواژه‌های مؤثر وگویا بر روی خود، بهترین ابزار برای رسیدن به یک تشکیلات منظم و هدفمند هستند.

.

نکات مهم در هنگام خرید

در صورتی که مایل به خریداری تعداد زیادی پیکسل هستید؛ قبل از خرید لازم است انواع و اقسام پیکسل‌ها را بشناسد و از کاربرد هر یک از انواع آن اطلاع کافی داشته باشید.

*پیکسل‌های سوزنی نوعی دگمه کوچک سوزن‌دار هستند که معمولاً به عنوان یک نشان و نماد روی لباس به ویژه پیراهن برای آقایان و روسری برای خانم‌ها قابل نصب هستند. این نوع پیکسل‌ها برای گروه‌بندی و شناسایی اعضای یک گروه بسیار مناسب هستند.

*پیکسل‌های ماگ، معمولاً نوع تصویرپردازی هستند که بر روی محصولاتی خاص همچون لیوان، بشقاب و دیگر ظروف تزئینی چاپ می‌شوند و می‌توانند هدایایی مناسب و ماندگار برای یک شخص خاص و یا اعضای یک مجموعه باشند.

*پیکسل قاب، نوعی تابلوی شاسی کتیبه مانند هستندکه قابلیت چاپ طرح‌های زیبا با موضوعات مختلف را دارا هستند و می‌توانند هدیه‌ای فرهنگی و ارزشمند برای مخاطبین مجموعه‌ها و یا عزیزان شما باشند.

*پیکسل آهنربایی تقریباً از همان طرح دگمه سوزنی برخودار هستند اما به جای سوزن در پشت خود یک آهنربا دارند. پیکس‌های آهنربایی می‌توانند بر روی سطوح فلزی نصب شوند و جلوه زیبایی را به محیط کار و فعالیت شما هدیه دهند.

دقت کنیم پیکسل‌ها انواع و اقسام زیاد و قابل توجهی دارند که در هنگام خرید بایستی با توجه به نوع نیاز و کاربرد آنها، به سفارش محصول اقدام نماییم.

جنس محصول، روکش و میزان ماندگاری پیکسل، قالب طرح و امکان سفارش دلخواه طرح پیکسل، از جمله نکاتی هستند که در حین خرید باید به آن‌ها دقت نماییم.

.

مزیت‌ها

1. ابزاری مناسب، جذاب و گویا برای گروه‌بندی و تنظیم یک شعار واحد در فعالیت‌های گروهی

2. قابلیت انتخاب و سفارش طرح دلخواه در تهیه و تدارک انواع و اقسام پیکسل‌ها

3. محصولاتی ارزشمند، کم‌هزینه و ماندگار به دلیل بهره‌مندی از تم‌های فرهنگی و ارزشی

4. ابزار فرهنگی ویژه برای وحدت‌بخشی و بصیرت‌افزایی در میان گروه‌های مذهبی و فرهنگی

.

نگه‌داری و مراقبت

پیکسل‌های مذهبی و ارزشی به دلیل آنکه معمولا از اسماء متبرکه و مقدس یا تصاویر اماکن مقدس برخودار هستند، لمس و تبرک آنها شرایط ویژه دارد و لازم است از روکش مات برخودار باشند تا در استفاده از آنها مشکلی نباشد.

 .

.

برای تهیه لیوان‌های وبژه غدیر  و  ایام محرم به کانال مسجدکالا، مراجعه نمائید.

آدرس کانال مسجدکالا:

masjedkala@

.

دیدگاه خود را بنویسید

بالا