حس خوب بندگی با عطرافشان هوشمند

دسته: معرفی محصول مسجدی تاریخ: 1396-10-23 دیدگاه: 0 بازدید: 714

نظافت و بهداشت پیوند محکمی با عبادت دارد و روایات دینی آن را از جمله نشانه‌های مومن برشمرده‌اند. استشمام رایحه‌ی خوش و معطر بودن به عطرهای ملایم و ودلنواز، مقدمه داشتن حس خوب بندگی و بهره‌مندی بیشتر از لذت عبادت و مناجات است. حس خوبی که امروز با استفاده از دستگاه‌های هوشمند عطرافشان، در دسترس ما قرار گرفته و جمع مومنان را به حضور خود آراسته است:

چرا عطرافشان هوشمند؟

در اجتماعات بزرگ همچون مساجد و حسینیه‌ها، استفاده از عطرافشان‌ها و دیگر خوشبوکننده‌ها همچون گلاب‌پاش‌ها به طور دستی و منظم دشوار است و معمولا ظرفیت آن را ندارند تا فضای کلی مسجد را خوشبو و معطر سازند و بیشتر به معطر شدن خود افراد منجر می‌شوند. از سویی همراه شدن عطر با بوی لباس افراد می‌تواند خود، تولیدکننده بوی بد در فضا باشد.

اما عطرافشان‌های هوشمند با وجود کوچکی دستگاه، به دلیل آنکه از اسانس و مایه‌ی عطر استفاده می‌کنند و قابلیت برنامه‌ریزی اتوماتیک دارند، می‌توانند با کمترین میزان عطر، فضاهای بزرگ را تا حجم 3000 متر مکعب تحت پوشش خود قرار داده و به طور منظم و یکدست به تلطیف فضا کمک نمایند.

نکات مهم در هنگام خرید

اولین نکته مهم توجه به ظرفیت خوشبوکنندگی دستگاه عطرافشان است. بنابراین باید دقت کنیم محصولی که انتخاب کرده‌ایم می‌تواند حجم فضای مورد نظر ما را خوشبو و معطر سازد یا خیر؟!

کیفیت دستگاه را به لحاظ تاییدیه بهداشتی آن بررسی کنیم و دقت نماییم تا دستگاه باعث ایجاد آلرژی و حساسیت نشود و دارای هرگونه عملیات حرارتی که ممکن است خاصیت اسانس و عطر را تغییر دهد نباشد.

مزیت‌ها

بهره‌مندی صنعت کشور از اختراعات ملی در زمینه تولید دستگاه عطرافشان و خوشبوکننده هوشمند به واسطه ساخت نمونه‌ی داخلی که امکان تهیه دستگاه بومی عطرافشان را فراهم ساخته است.

برخوداری از صفحه‌ی دیجیتال بر روی دستگاه که امکان برنامه‌ریزی و کاربری هوشمند دستگاه را به طور ساعتی فراهم می‌سازد.

امکان پخش و توزیع هوشمند مایه‌ی عطر(اسانس) بدون آنکه خواص آن تغییر یافته و یا آلرژی‌زا و حساسیت آفرین باشد.

طراحی دستگاه در دو قالب رومیزی و دیواری، به نحوی که می‌توان برای حفاظت از دسترسی کودکان، آن را بر روی دیوار نصب نمود.

برخورداری از حافظه‌ی داخلی که در صورت قطع برق شهری در حین مراسمات، می‌تواند همچنان به کار خود ادامه دهد.

برخوداری بعضی از انواع این دستگاه از صفحه‌ی دیجیتال فارسی، دماسنج، دستگاه کنترل از راه دور و قابلیت رایحه‌درمانی، این محصول را در بازار دیجیتال محل توجه عموم قرار داده است.

نگه‌داری و مراقبت

مراقب باشیم محلول عطری که می‌خواهیم برای دستگاه استفاده کنیم، دارای ترکیبات مناسب با دستگاه خوشبوکننده باشد.

اگر می‌خواهیم از محلول‌های چندمنظوره استفاده نماییم، حتما از خواص ترکیبات آن مطلع باشیم تا موجب ایجاد حساسیت در محیط نکند.

تلاش کنیم برای ماندگاری دستگاه، از عطریات و اسپری های سازگار با دستگاه عطرفشان استفاده نماییم.

همواره فَن ها و فیلترهای دستگاه خوشبوکننده را کنترل و در زمان مناسب آن تعویض نماییم.


مشاهده نمونه عطرافشان (خوشبوکننده هوا)
.

 

دیدگاه خود را بنویسید

بالا