حضور مسجدکالا در پانزدهمین نمایشگاه عطرسیب

دسته: خبر مسجدکالا تاریخ: 1396-07-20 دیدگاه: 0 بازدید: 506

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در راستای تقویت باور‌های آئینی و دینی اصحاب هیئت‌های مذهبی، حسینیه‌ها،مساجد و کانون‌های مذهبی و همچنین با هدف حمایت از کسب و کار حسینی در سطح شهر تهران برای پانزدهمین سال متوالی اقدام به برگزاری نمایشگاه عطر سیب کردند.

در این نمایشگاه از کلیه ظرفیت های(حقیقی و حقوقی ) تولید و تامین کننده اقلام، کالاها، تجهیزات، محصولات و ارائه‌دهندگان خدمات آموزشی، تبلیغی، فرهنگی، هنری و... مورد نیاز کسب و کار حسینی دعوت شد تا ضمن حضور در این دوره نمایشگاه نسبت به ارائه/ فروش محصولات و خدمات خود بر اساس سیاست‌های اجرایی نمایشگاه (بهترین کیفیت و کمترین قیمت) اقدام نمایند.

مسجدکالا، تارنمای نیازمندی‌های مسجد و حامی تولیدکنندگان ایرانی_مسجدی است .

امسال برای اولین بار مسجدکالا با هدف معرفی خود به تولیدکنندگان کالاهای مسجدی حاضر در نمایشگاه و همکاری با آنها در راستای اهداف مسجدکالا ، در پانزدهمین نمایشگاه عطرسیب حضور یافت .

خوشبختانه مسجدکالا در این نمایشگاه موفق شد تا با تعدادی از تولیدکنندگان کالاهای ویژه محرم همکاری خود را شروع کند . انشاءالله در آینده نزدیک هیئت‌های مذهبی خواهند توانست کالاهای ویژه ایام محرم را به راحتی از طریق مسجدکالا تهیه نمایند

دیدگاه خود را بنویسید

بالا