صندوق صدقه پلكسی ايستاده

محصول جدید

صندوق صدقات پلکسی ایستاده

صندوق صدقات پلکسی ایستاده گلاس مدل استندی

هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 630,000

صندوق صدقات پلکسی ایستاده

صندوق صدقات پلکسی ایستاده از دسته صندوق صدقات پلکسی گلاس مدل استندی است که معمولا در محل ورودی اماکن عمومی قرار می‌گیرد. صندوق صدقات ایستاده در جلب مشارکت عمومی برای همیاری و اقدام خیرخواهانه کاربرد دارد  و امکان پشتیبانی از همایش‌ها و مراسمات بزرگ نیکوکاری را دارد.

پلکسی گلاس جنسی دارای سطحی روشن و جنسی مرغوب اما سبک است که اگر چه تراکمی کمتر از شیشه دارد، اما از شیشه مقاومتر بوده و معمولا به راحتی شکسته نمی‌شود. ضمن آنکه در مراسمات بزرگ که کلیه وسایل از طراحی خاص و لوکس برخودار هستند، تجهیزات پلکسی می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای تشریفات شما باشد.

صندوق صدقات پلکسی ایستاده یا استندی قابلیت استفاده در محیط‌های بیرونی و داخلی، روی میز و حالت دیواری را به طور همزمان دارد و می‌تواند نام و نشان سازمانی شما را منعکس نمایند. ظرفیت بالا برای جمع آوری نذورات، صدقات و پیگیری مطالبات سازمانی این محصول را در دسته صندوق صدقات دائمی با ماندگاری خوب قرار داده است.

نام محصول صندوق صدقات استندی
مدل محصول ایستاده
جنس محصول پلسکی
ابعاد محصول 80*45
رنگ محصول تمامی رنگها

محصولات مرتبط

 صندوق صدقات پلکسی نوع صندوق: پلکسی گلاس هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 180,000
مشاهده سریع

صندوق پیشنهادات و انتقادات فلزی صندوق پیشنهادات و انتقادات دائمیدر انبار موجود نیست هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 95,000
مشاهده سریع

صندوق صدقه فلزی رومیزی صندوق صدقه فلزی با کیفیت بالا در متریال آهن قابلیت استفاده بصورت دیواری و رومیزی در کلیه رنگها. هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 55,000
مشاهده سریع

صندوق صدقات پلاستیکی یکبار مصرف صندوق صدقات پلاستیکی یک بار مصرف کالایی مناسب برای جمع آوری نذورات و صدقات. هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 4,200
مشاهده سریع

 صندوق صدقات پلاستیکی دائمی  صندوق صدقات پلاستیکی دائمی ( چندبار مصرف) سفارش این محصول، به صورت مضرب 40 پذیرفته می شود. هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 10,000 تومان 11,500
مشاهده سریع

صندوق صدقات فلزی استوانه‌ای صندوق صدقات فلزی استوانه‌ای قلک فلزی کودک یکبار مصرف با چاپ روی بدنهحداقل سفارش 1000 عدد قیمت 9000 تومانقلک فلزی دائمی قیمت 13500 تومان حداقل سفارش 1000 عدد هزینه همراه با چاپ آرم و اطلاعات موسسه میباشد.

تومان 13,500
مشاهده سریع

صندوق صدقات رومیزی تزریقیABS صندوق صدقات  تزریقی ABSقفل دار  با قابلیت نصب رومیزی و دیواری هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 113,000
مشاهده سریع

بالا