صندوق صدقه یکبار مصرف پلاستیکی

ارزان شد!
صندوق صدقه یکبارمصرف پلاستیکی

محصول جدید

صندوق صدقات پلاستیکی یکبار مصرف 

صندوق صدقات پلاستیکی یک بار مصرف کالایی مناسب برای جمع آوری نذورات و صدقات.

هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

زمان ارسال: 72 ساعت پس از ثبت سفارش

تومان 4,200

-تومان 300

تومان 4,500

حداقل تعداد سفارش خرید برای محصول عبارت است 50

 صندوق صدقات پلاستیکی یکبار مصرف

صندوق صدقات پلاستیکی یکبار مصرف از دسته‌ی صندوق صدقات سیار است که در جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردمی بیشترین کاربرد را دارد. این نوع صندوق صدقات به دلیل ساخته شدن از پلاستیک بسیار سبک است، از این رو به سهولت در میان جمعیت توزیع می‌شود و بعد از پر شدن به راحتی جمع‌آوری و تخلیه می‌شود.

خرید صندوق صدقات پلاستیکی برای مجموعه‌ها و موسساتی که فعالیت خیریه دوره‌ای یا زمانبندی‌شده دارند، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است، چرا که از یک سو، خرید آن نیازمند سرمایه اولیه بالا نیست، از طرفی آورده مالی بالایی دارد و هزینه‌های اولیه را به راحتی جبران می‌کند.  این نوع صندوق صدقه بعد از پر شدن دیگر قابل استفاده نیست.

مساجد، خیریه‌ها، مدارس و مهدکودک‌ها می‌توانند صندوق صدقه یا صندوق نذورات مجموعه خود را از نوع صندوق صدقات پلاستیکی تهیه کنند و به عنوان یک قلک بین خیرین دست به دست کنند و در پایان یک دوره مشخص تحویل بگیرند. این نوع صندوق صدقات به دلیل تنوع رنگ مشتری فراوانی دارد و شما می‌توانید آن را متناسب با رنگ سازمانی و همراه با برند تجاری خود سفارش دهید.

اگر به دنبال مرکز فروش صندوق صدقات هستید و می‌خواهید قیمت انواع صندوق صدقات را بررسی و مقایسه کنید، مسجدکالا گزینه مناسب شماست چرا که توانسته ارتباط موفقی با مجموعه‌های تولیدکننده صندوق صدقه داشته باشد و محصولات دلخواه شما را  سفارشی‌سازی کند.

نام محصول صندوق صدقات پلاستیکی یکبارمصرف
مدل محصول کلبه ای و داشبوردی
جنس محصول پلاستیک
ابعاد محصول 11*15*6/5 سانتی متر
رنگ محصول در تمامی رنگ ها

محصولات مرتبط

 صندوق صدقات پلکسی نوع صندوق: پلکسی گلاس هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 180,000
مشاهده سریع

صندوق پیشنهادات و انتقادات فلزی   صندوق پیشنهادات و انتقادات دائمی هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود. زمان ارسال: 3 روز پس از ثبت سفارش

تومان 95,000
مشاهده سریع

صندوق صدقه فلزی رومیزی  صندوق صدقه فلزی با کیفیت بالا در متریال آهن قابلیت استفاده بصورت دیواری و رومیزی در کلیه رنگها. هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود. زمان ارسال: 20 روز پس از ثبت سفارش

تومان 65,000 تومان 67,000
مشاهده سریع

 صندوق صدقات پلاستیکی دائمی  صندوق صدقات پلاستیکی دائمی ( چندبار مصرف) سفارش این محصول، به صورت مضرب 50 پذیرفته می شود. هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود. زمان ارسال: 3 روز پس از ثبت سفارش

تومان 10,000 تومان 11,500
مشاهده سریع

صندوق صدقات فلزی استوانه‌ای  صندوق صدقات فلزی استوانه‌ای قلک فلزی کودک یکبار مصرف با چاپ روی بدنهحداقل سفارش 1000 عدد قیمت 1000تومانقلک فلزی دائمی قیمت 15000تومان حداقل سفارش 500 عدد هزینه همراه با چاپ آرم و اطلاعات موسسه میباشد. زمان ارسال: 15 روز پس از ثبت سفارش

تومان 15,000
مشاهده سریع

صندوق صدقات پلکسی ایستاده صندوق صدقات پلکسی ایستاده گلاس مدل استندی هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 630,000
مشاهده سریع

صندوق صدقات رومیزی تزریقیABS صندوق صدقات  تزریقی ABSقفل دار  با قابلیت نصب رومیزی و دیواری هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 113,000
مشاهده سریع

بالا