فلش کارت عشقولات(شیرینی عروسی)

محصول جدید

فلش کارت عشقولات
(شیرینی عروسی)

هدیه‌ای فرهنگی  و ناب  به مهمانان در جشن ازدواج

شیرینی عروسی یک هدیه متفاوت مسجدی

کادویی برای ترویج امر ازدواج در بین جوانان

تومان 8,000

-تومان 4,000

تومان 12,000

شیرینی عروسی (عشقولات)

شیرینی عروسی یک هدیه متفاوت مسجدی

اگر برای عروسیتان به دنبال هدیه‌ای فرهنگی، ناب و ویژه اید و یا به دنبال ترغیب مجردها به ازدواج هستید پیشنهاد ما به شما عشقولات است. ما را در شادیتان سهیم کنید.

بعضی  شیرینی‌ها طعم‌شان متفاوت است، اصلا به  زندگی طعم دیگری می‌دهند، طعمی که هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنی و خوب به خاطرمی‌سپاری. مثل شیرینی عروسی، که چون وقتش می‌رسد همه در تکاپوی آنند.

شیرینی عروسی با طعم عنایت الهی، از جنس حدیث‌های شکری و سخنان شهدآمیز برای جوانان، محبت آفرین و شورانگیز که نغمه عشق می‌نوازد و شور همسفری می‌انگیزد.

عشقولات هدیه‌ای است متفاوت، در قالب یک شیرینی شکلاتی، در همان طرح و جلد اما با محتوایی متفاوت. بدین صورت که داخل پوشش جلد شکلات، کارت‌هایی کوچک قرار می گیرد که دو طرف آنها مطالبی درباره ازدواج و اصول زندگی مشترک درج می‌شود و با تصاویر جذاب، همچنین استیکرهای مناسب و شاد همراه می‌شود. تعداد کارت‌ها به نیت چهارده معصوم(ع)، ۱۴ عدد می‌باشد.

عشقولات حاوی احادیث مرتبط با ازدواج،خاطرات حجت الاسلام قرائتی،جملات فانتزی و... است.

لحظه‌هایتان زیبا و کام‌تان شیرین.محصولات مرتبط

کتاب شهیدنورخداخاطرات زندگی شهید سید نور خدا موسوی مفرد سید نورخدا، شهید همیشه زنده ایران.کتاب چند رسانه ای از خاطرات 30 راوی مختلفاین کتاب  شهید نورخدا را با آرامش بخوانید .کتاب شهید نورخدا قصه زندگی مردی است که جانش و جوانی‌اش را برای آرامش همین دقایق من و تو خرج کرده است.

تومان 20,000 تومان 25,000 -20%
مشاهده سریع

کتاب چند رسانه‌ای"مسجد؛ هسته مقاومت" شرح مکمل بیانات مقام معظم رهبری در جمع ائمه‌ی جماعات استان تهران  با استفاده از دیگر بیانات معظم له مناسب هدیه به ائمه جماعات در همایش‌های  امور مساجد و فعالین فرهنگی با تخفیف از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 17,000
مشاهده سریع

ایده هایی با شال سبز  اثر غدیری متفاوتایده‌های کاربردی برای ترویج و تکریم غدیرخلاقانه‌ترین ایده‌های غدیری جهت احیاء رسوم و سنت‌های غدیری

تومان 31,000 تومان 34,000
مشاهده سریع

 مرد مردم چهار فصل از زندگی مجاهد فرهنگی و پشتیبان جنگ نرم مرحوم حاج علی بدیعی خادم مسجد حضرت ام البنین کاشان تمامی عواید فروش کتاب فوق به مردم زلزله‌زده کرمانشاه اهداء خواهد شد.

تماس بگیرید
مشاهده سریع

به تنهایی یک لشکر بود گزیده خاطرات رهروان وصال جلد اول : به روایت خانوادهسردار شهید سید مصطفی سیدحسن‌زادهقائم مقام و مسئول اطلاعات عملیات لشکر 14 امام حسین(ع)

تومان 2,700 تومان 4,500 -40%
مشاهده سریع

سوار سبزپوش آرزوها روایتی نو از زندگی و زمانه امام هادی، عسکری و مهدی علیهم السلام برنده جایزه بهترین رمان دینی ده سال اخیر ایران  ارسال با تخفیف پست ویژه کتاب  مولف : کمال السیدمترجم : حسین سیدی سارویناشر کتاب : دفتر نشر معارفسال نشر : 1392تعداد صفحات : 271

تومان 7,000
مشاهده سریع

بالا