کتاب نورخدا خاطرات شهید مدافع وطن سید نورخدا موسوی

محصول جدید

کتاب شهیدنورخدا
خاطرات زندگی شهید سید نور خدا موسوی مفرد

سید نورخدا، شهید همیشه زنده ایران.
کتاب چند رسانه ای از خاطرات 30 راوی مختلف

این کتاب  شهید نورخدا را با آرامش بخوانید .
کتاب شهید نورخدا قصه زندگی مردی است که جانش و جوانی‌اش
را برای آرامش همین دقایق من و تو خرج کرده است.

تومان 20,000

-20%

تومان 25,000

نورخدا
خاطرات زندگی شهید امنیت سید نورخدا موسوی مفرد

سید نورخدا  شهید همیشه زنده ایران.
کتاب نورخدا را با آرامش بخوانید .
قصه زندگی مردی است که جانش و جوانی‌اش را برای آرامش همین دقایق من و تو خرج کرده است.

کتاب چند رسانه‌ای نورخدا ، مجموعه خاطراتی است از 30 راوی مختلف متشکل از خانواده، دوستان، همرزمان و مردمانی از سرتاسر ایران که دل به نورِخدا داده اند. خاطراتی از زندگی شهید امنیت، سید نورخدا موسوی مفرد که در خلال آن به گوشه ای از تلاش ها و مجاهدت های مردان ناجا و مرزبانی می پردازد.

در این کتاب با در کنار هم قرار دادن خاطرات، سعی شده است بیان یکپارچه ای از ادوار مختلف زندگی شهید در قبل و بعد از مجروحیتش پرداخته شود و خط سیر تنظیم خاطرات به گونه ای باشد که مخاطب بتواند خود را به آرامی با شهید و خانواده‌اش همراه ببیند.

کتاب چند رسانه ای نورخدا ، همان گونه که از عنوانش مشخص است علاوه بر محتوای متنی، از ضمایم چندرسانه‌ای همچون فیلم، پادکست و تصویر برخوردار است. پیوست چند رسانه ای علاوه بر نشانی از مستند بودن محتوای کتاب، به مخاطب کمک می‌کند تا در کنار مطالعه متن، با مشاهده محتوای چندرسانه ای ارتباط بیشتری با کتاب و شهید پیدا کند.


تو سهم منی

"مدتی که به زاهدان رفت و آمد می‌کرد، چیزی از اوضاع آن­جا نمی‌گفت. من هم نمی‌دانستم زاهدان درگیری است. دفعه آخری که برای مرخصی آمد، خیلی احوالش با روزهای عادی فرق داشت. دلم به شور افتاده بود. دو روز قبل از سفرش نشست کنارم و گفت: «خانم، اگر من در زاهدان شهید شوم تو چه کار می کنی؟» جواب دادم: «خدا نکند» دوباره پرسید: «اگر ریگی تیری بزند به سر من چه کار می کنی؟» دوباره گفتم: «خدا نکند! چرا از این حرف ها می زنی؟ خدا برای ریگی نسازد. خدا از خانواده شما یکی را گرفته، تو سهم منی...» نگرانی من را که دید، بحث را عوض کرد. بلند شد و مقابل آینه قدی ایستاد. دستی به موهای پرپشتش کشید و گفت: «خدا را چه دیدی! شاید من تیری زدم به سر ریگی»

مشخصات کتاب:
نام کتاب: نورخدا (خاطراتی از زندگی شهید سید نورخدا موسوی مفرد)
ناظر کیفی: دفتر فرهنگی هنری شهدای ناجا
مجری طرح: رویش رسانه
مدیر رسانه‌ای و تنظیم : محسن مشرقی ، فاطمه عالمی
ایده و اجرای جلد: سیدرضا سعیدزاده بیدگلی
صفحه‌آرایی: سیدمحمدنعیم نصیری
نوبت چاپ: اول، اسفندماه 97
قیمت: 25000 تومان
نشر: شهید کاظمی
شابک: 2-01-6609-622-978
ابعاد: 13*22 سانتی‌متر،198صفحه به همراه پیوست تصویری

محصولات مرتبط

فلش کارت عشقولات(شیرینی عروسی) هدیه‌ای فرهنگی  و ناب  به مهمانان در جشن ازدواج شیرینی عروسی یک هدیه متفاوت مسجدی کادویی برای ترویج امر ازدواج در بین جوانان

تومان 8,000 تومان 12,000
مشاهده سریع

کتاب چند رسانه‌ای"مسجد؛ هسته مقاومت" شرح مکمل بیانات مقام معظم رهبری در جمع ائمه‌ی جماعات استان تهران  با استفاده از دیگر بیانات معظم له مناسب هدیه به ائمه جماعات در همایش‌های  امور مساجد و فعالین فرهنگی با تخفیف از مسجدکالا تهیه کنید.

تومان 17,000
مشاهده سریع

ایده هایی با شال سبز  اثر غدیری متفاوتایده‌های کاربردی برای ترویج و تکریم غدیرخلاقانه‌ترین ایده‌های غدیری جهت احیاء رسوم و سنت‌های غدیری

تومان 34,000
مشاهده سریع

 مرد مردم چهار فصل از زندگی مجاهد فرهنگی و پشتیبان جنگ نرم مرحوم حاج علی بدیعی خادم مسجد حضرت ام البنین کاشان تمامی عواید فروش کتاب فوق به مردم زلزله‌زده کرمانشاه اهداء خواهد شد.

تماس بگیرید
مشاهده سریع

به تنهایی یک لشکر بود گزیده خاطرات رهروان وصال جلد اول : به روایت خانوادهسردار شهید سید مصطفی سیدحسن‌زادهقائم مقام و مسئول اطلاعات عملیات لشکر 14 امام حسین(ع)

تومان 2,700 تومان 4,500 -40%
مشاهده سریع

سوار سبزپوش آرزوها روایتی نو از زندگی و زمانه امام هادی، عسکری و مهدی علیهم السلام برنده جایزه بهترین رمان دینی ده سال اخیر ایران  ارسال با تخفیف پست ویژه کتاب  مولف : کمال السیدمترجم : حسین سیدی سارویناشر کتاب : دفتر نشر معارفسال نشر : 1392تعداد صفحات : 271

تومان 7,000
مشاهده سریع

بالا