صندوق صدقه تزریقیabs قفل دار

محصول جدید

صندوق صدقات رومیزی تزریقیABS

صندوق صدقات  تزریقی ABSقفل دار  با قابلیت نصب رومیزی و دیواری

هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 113,000

حداقل تعداد سفارش خرید برای محصول عبارت است 30

 صندوق صدقات رومیزی تزریقی ABS

صندوق صدقات پلاستیکی دائمی قفل دار در دو مدل رومیزی و دیواری یکی از محبوبترین انواع صندوق صدقات پلاستیکی است. این محبوبیت بدان جهت است که هم به دلیل پلاستیکی بودن، مقرون به صرفه است، هم دارای قفل و کلید است که آن را از حالت یکبار مصرف درآورده و چندبار مصرف کرده است.

اگر دغدغه قیمت صندوق صدقات دارید و در عین حال جمع آوری نذورات و کمک های مردمی کار همیشگی و مستمر مجموعه شماست، صندوق صدقات پلاستیکی کلید دار گزینه مناسبی برای شماست. کلید یا قفل در پشت صندوق صدقه تعبیه شده است و بدنه صندوق به اندازه کاقی مقاوم هست که صدمه نبیند.

 مساجد، حسینیه‌ها، خیریه‌ها و موسسات نیکوکاری می‌توانند انواع صندوق صدقات را با قیمت مناسب، به صورت عمده و با شرایط مناسب از فروشگاه اینترنتی مسجدکالا تهیه کنند. کلیه محصولات در صورت خرید عمده از تخفیف برخوردار است و می‌تواند به دلخواه شما سفارشی‌سازی شود.

نام محصول صندوق صدقه پلاستیکی دائمی قفل دار
مدل محصول کلبه ای
جنس محصول پلاستیکی
ابعاد محصول 16*18
رنگ محصول تمامی رنگـها

محصولات مرتبط

 صندوق صدقات پلکسی نوع صندوق: پلکسی گلاس هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 180,000
مشاهده سریع

صندوق پیشنهادات و انتقادات فلزی صندوق پیشنهادات و انتقادات دائمیدر انبار موجود نیست هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 95,000
مشاهده سریع

صندوق صدقه فلزی رومیزی صندوق صدقه فلزی با کیفیت بالا در متریال آهن قابلیت استفاده بصورت دیواری و رومیزی در کلیه رنگها. هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 55,000
مشاهده سریع

صندوق صدقات پلاستیکی یکبار مصرف صندوق صدقات پلاستیکی یک بار مصرف کالایی مناسب برای جمع آوری نذورات و صدقات. هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 4,200
مشاهده سریع

 صندوق صدقات پلاستیکی دائمی  صندوق صدقات پلاستیکی دائمی ( چندبار مصرف) سفارش این محصول، به صورت مضرب 40 پذیرفته می شود. هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 10,000 تومان 11,500
مشاهده سریع

صندوق صدقات فلزی استوانه‌ای صندوق صدقات فلزی استوانه‌ای قلک فلزی کودک یکبار مصرف با چاپ روی بدنهحداقل سفارش 1000 عدد قیمت 9000 تومانقلک فلزی دائمی قیمت 13500 تومان حداقل سفارش 1000 عدد هزینه همراه با چاپ آرم و اطلاعات موسسه میباشد.

تومان 13,500
مشاهده سریع

صندوق صدقات پلکسی ایستاده صندوق صدقات پلکسی ایستاده گلاس مدل استندی هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 630,000
مشاهده سریع

بالا