صندوق صدقه روميزی

محصول جدید

صندوق صدقه فلزی رومیزی 

صندوق صدقه فلزی با کیفیت بالا در متریال آهن قابلیت استفاده بصورت دیواری و رومیزی در کلیه رنگها.

هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

زمان ارسال: 20 روز پس از ثبت سفارش

تومان 65,000

-تومان 2,000

تومان 67,000

 صندوق صدقات فلزی رومیزی

 صندوق صدقات فلزی رومیزی از دسته صندوق صدقات دائمی است که متریال آن از آهن است، از این رو محکم و بادوام است و برای استفاده دائمی در اماکن عمومی مناسب است. این نوع صندوق صدقات می‌تواند به طور ثابت در راهروی اماکن مختلف مثل مدارس، مساجد،  نصب شود و در دسترس عموم قرار بگیرد.

صندوق صدقات فلزی دارای قفل کلاس 7 و شاه کلید است. از این رو برای مجموعه‌هایی که می‌خواهند صندوق صدقات را در محوطه عمومی ساختمان نصب کنند، بسیار ایمن است. این نوع صندوق صدقه محدودیت سایز ندارد و شما می‌توانید این محصول را در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ سفارش دهید.

صندوق صدقات فلزی به صندوق صدقات رومیزی کلبه‌ای نیز معروف است که می‌تواند برای مصارف متعدد مثل جمع‌آوری پیشنهادات و انتقادات، نذورات مردمی و صدقات استفاده شود. از آنجا که رنگ بدنه این نوع صندق صدقات، رنگ اپوکسی پودری است که در مقابل اشعه خورشید آسیب‌پذیر است، توصیه می‌کنیم این محصول را تنها برای محیط داخلی سازمان یا مجموعه خود خرید نمایید.

شما می‌توانید انواع صندوق صدقات فلزی را همراه با آرم مجموعه یا سازمان خود، همراه با کلید اختصاصی و ایمن با رنگ و ابعاد دلخواه خود از مسجدکالا دریافت کنید. مسجدکالا به عنوان یکی از مراکز خرید انواع صندوق صدقات مشاور و همراه شماست.

نام محصول صندوق صدقه رومیزی
مدل محصول کلبه ای
جنس محصول فلزی
ابعاد محصول سایز کوچک (13*13*9)، سایز متوسط (18*16*10)، سایز بزرگ (24*17*12/5)
رنگ محصول در تمامی رنگها

محصولات مرتبط

 صندوق صدقات پلکسی نوع صندوق: پلکسی گلاس هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 180,000
مشاهده سریع

صندوق پیشنهادات و انتقادات فلزی   صندوق پیشنهادات و انتقادات دائمی هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود. زمان ارسال: 3 روز پس از ثبت سفارش

تومان 95,000
مشاهده سریع

صندوق صدقات پلاستیکی یکبار مصرف  صندوق صدقات پلاستیکی یک بار مصرف کالایی مناسب برای جمع آوری نذورات و صدقات. هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود. زمان ارسال: 72 ساعت پس از ثبت سفارش

تومان 4,200 تومان 4,500
مشاهده سریع

 صندوق صدقات پلاستیکی دائمی  صندوق صدقات پلاستیکی دائمی ( چندبار مصرف) سفارش این محصول، به صورت مضرب 50 پذیرفته می شود. هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود. زمان ارسال: 3 روز پس از ثبت سفارش

تومان 10,000 تومان 11,500
مشاهده سریع

صندوق صدقات فلزی استوانه‌ای  صندوق صدقات فلزی استوانه‌ای قلک فلزی کودک یکبار مصرف با چاپ روی بدنهحداقل سفارش 1000 عدد قیمت 1000تومانقلک فلزی دائمی قیمت 15000تومان حداقل سفارش 500 عدد هزینه همراه با چاپ آرم و اطلاعات موسسه میباشد. زمان ارسال: 15 روز پس از ثبت سفارش

تومان 15,000
مشاهده سریع

صندوق صدقات پلکسی ایستاده صندوق صدقات پلکسی ایستاده گلاس مدل استندی هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 630,000
مشاهده سریع

صندوق صدقات رومیزی تزریقیABS صندوق صدقات  تزریقی ABSقفل دار  با قابلیت نصب رومیزی و دیواری هزینه برچسب و لیبل با هماهنگی و به صورت جداگانه پذیرفته می شود.

تومان 113,000
مشاهده سریع

بالا